Радна тијела

Комисија за избор и именовања
1. Грабеж Далибор, предсједник комисије
2. Босанчић Горана, зам. предсједника
3. Стијепић Раденко, члан
4. Милетић Душко, члан
5. Колар Ранко, члан

Мандатно имунитетска комисија
1. Суртов Младен, одборник ПДП - предсједник
2. Рађеновић Сања, одборница СДС - зам. предсједника
3. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ

Комисија за прописе
1. Драгојевић Горан, одборник СНСД - предсједник
2. Совиљ Валентина, одборница ДНС - зам. предсједника
3. Грабеж Далибор, одборник ПДП
4. Зрнић Милорад
5. Кос Далибор, представник СНСД

Комисија за награде и признања
1. Кос Желимир, самостални клуб одборника - предсједник
1. Гарибовић Сабахудин, одборник СДА - зам. предсједника
2. Драгојевић Горан, одборник СНСД

Комисија за вјерска питања
1. Радановић Бране, одборник ДНС - предсједник
1. Трњанин Месуд, одборник СДА - зам. предсједника
2. Стојић Ратко, одборник СДС

Комисија за равноправност полова
1. Совиљ Валентина, одборница ДНС - предсједник
1. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ - зам. предсједника
2. Панић Јована, одборница СДС
3. Мешић Ајдин, одборник СДА
4. Суртов Младен, одборник ПДП

Комисија за младе
1. Велаула Горан, одборник СНСД - предсједник
2. Панић Јована, одборница СДС - зам. предсједника
3. Предојевић Горан, одборник ДНС
4. Савановић Небојша, Омладински савјет
5. Вучковац Светозар, Омладински савјет

Комисија за буџет и финансије
1. Дринић Рајко, одборник СНСД - предсједник
2. Кос Желимир, самостални клуб одборника - зам. предсједника
3. Грабеж Далибор, одборник ПДП
4. Миљуш Рајка
5. Бабић Живко, представник СНСД

Комисија за мјесне заједнице
1. Гвозден Ненад, одборник СНСД - предсједник
1. Гарибовић Сабахудин, одборник СДА - зам. предсједника
2. Јаворић Игор, одборник ДНС
3. Стијепић Раденко, одборник СДС
4. Колар Ранко, самостални одборник

Комисија за екологију и заштиту човјекове околине
1. Вучковац Горан, самостални клуб одборника - предсједник
2. Марковић Маја, одборница СНСД - зам. предсједника
3. Стојић Ратко, одборник СДС
4. Стојаковић Неда, представница СНСД
5. Прерад Раденко

Одбор за друштвени надзор и представке
1. Стијепић Раденко, одборник СДС - предсједник
2. Милетић Душко, самостални клуб одборника - зам. предсједника
3. Босанчић Горана, одборница СНСД
4. Јакуповић Сеад, одборник СДП
5. Суртов Младен, одборник ПДП

Одбор за регионалну и међународну сарадњу
1. Босанчић Горана, одборница СНСД - предсједник
2. Шврака Славко, одборник СДС - зам. предсједника
3. Старчевић Предраг, самостални клуб одборника
4. Вујковић Миленко, представник СНСД
5. Хаџић Екрем, представник СДА

Одбор за здравство и социјалну заштиту
1. Јаворић Игор, одборник ДНС - предсједник
2. Вукотић Андрија, одборник СНСД - зам. предсједника
3. Рађеновић Сања, одборница СДС
4. Вуковић Ведрана, представница СНСД
5. Курјаков Марина

Комисија за контролу јавне потрошње и надзор над управљањем и располагањем имовином града
1. Рајлић Радован
2. Добријевић Сњежана
3. Гаврановић Жељка
4. Горонић Нада
5. Петровић Јелена, представница СНСД

Савјет за спорт
1. Предојевић Горан, одборник ДНС - предсједник
2. Велаула Горан, одборник СНСД - зам. предсједника
3. Стијепић Раденко, одборник СДС
4. Шпадић Перо
5. Тимарац Неђељко

Савјет за културу
1. Брдар Мирковић Оливера, одборница ДНС - предсједник
2. Панић Јована, одборница СДС - зам. предсједника
3. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ
4. Паспаљ Сања
5. Рађеновић Дубравка, представница СНСД

Савјет за безбједност
1. Мешић Ајдин, одборник СДА - предсједник
2. Башић Дренка, одборница ДНС - зам. предсједника
3. Шврака Славко, одборник СДС
4. Рауш Данко, Форум за безбједност
5. Ђенадија Драшко, Форум за безбједност