Kalendar dešavanja

OKTOBAR 2019 NOVEMBAR 2019 DECEMBAR 2019
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
1
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
2
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
3
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
4
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
5
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
6
Film - Ekipa u 19.00
Film - Terminator: Mračna sudbina u 21.00
7
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
8
12:00 Druženje sa piscem Urošem Petrovićem
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
9
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
10
20:00 Predstava "So" u Pozorištu
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
11
18:00 Druženje sa Borom Kapetanovićem
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
12
19:00 Svečana akademija - Osam stotina godina samostalnosti SPC
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
13
Film - Bitka za Midvej u 20:30
Film - Porodica Adams - sinhronizovan u 18:30
14
18:30 Film "Uklet" u Kinu
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
15
18:30 Film "Uklet" u Kinu
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
20:30 Izložba skulptura u Galeriji "Sreten Stojanović"
16
18:30 Film "Uklet" u Kinu
19:00 Godišnji koncert KUD-a "Kozara" Prijedor
20:00 Gostujuća predstava "Ženidba" Narodnog pozorišta iz Prištine
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
17
18:30 Film "Uklet"
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
18
18:30 Film "Uklet" u Kinu
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
19
18:30 FIlm "Uklet" u Kinu
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
20
18:30 Film "Uklet" u Kinu
20:30 Film "Izazivač: Ford protiv Ferarija"
21
20:00 Gostujuća predstava "Žensko srce u šinjelu" u Pozorištu
22
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
23
20:00 Predstava "Nije čovjek ko ne umre" u Pozorištu
Film - Realna priča u 20:30
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
24
19:30 Solistički koncert Ljubomira Manasijevića u Pozorištu
Film - Realna priča u 20:30
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
25
Film - Realna priča u 20:30
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
26
18,30 Književni matine i predstava o Puškinu
Film - Realna priča u 20:30
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
27
Film - Realna priča u 20:30
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
28
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
Film - Nož u leđa u 20:30
29
19:00 Promocija knjige koreografa Milorada Lonića
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
Film - Nož u leđa u 20:30
30
10:00 Seminar "Parovne igre Srema, Baranje, Bačke i Banata"
19:00 Koncert Folklornog ansambla "Kolo" iz Novog Sada
Film - Snježno kraljevstvo II u 18.30
Film - Nož u leđa u 20:30